Projekt pro děti

Našim cílem je, přiblížit kvalitní hudební umění i mladým lidem. Víme, jak důležité je oslovit již malé děti. Připravit program právě jim na míru. A zábavnou formou je vtáhnout „do děje.“ Do světa hudební produkce, skladby, nástrojů, barevnosti a možností hudebního světa.
Proto máme nabídku hudebních Dětských projektů. Ty mají děti bavit, ale zároveň oslovit, informovat a věříme, že také inspirovat, motivovat a rozvíjet jejich vlastní kreativitu.
Všechny Dětské programy jsme schopni zahrát přímo u Vás ve škole – po dohodě, ve sjednaném termínu. Technickou stránku představení si kompletně zajišťujeme sami (např. zvuková aparatura).

Nyní hrajeme:

Kosmický Žirafáč

Kosmický Žirafáč - Jaroslav Noga

HUDEBNĚ-VÝCHOVNÝ KONCERT PRO DĚTI ZŠ

Kosmický Žirafáč 3.0 je one-man-show, nekonvenční hudebně-divadelní vystoupení, sci-fi komedie, na akustické bicí nástroje a samplery. Kosmický Žirafáč odcizí kosmickou loď jménem Hvězdur a prchá před Korporátníky z planety Země. Na lodi se setkává s Panem Počítačem, kterého přesvědčí, aby se zúčastnil důležité mise mimo naší Sluneční soustavu. V cestě jim ale stojí armáda zbytků špatných rádiových písniček... Kromě bicích, elektroniky, remixování, vědecké přednášky a symfonického orchestru jde také o hybridizaci vědy a hudby, způsob komunice dvourozměrných bytostí a podobné nešvary.

Reference zde.

VSTUP: 40 Kč

 

Co se děje v trávě...?

DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ DIVADELNÍHO SPOLKU PIK-ART

Paní Cvrčková slaví narozeniny. A oslava to bude veliká! Je pozvaná všechna havěť z louky. Přijdou i kluci Kovaříkovic a zahrajou na oslavě dokonce naživo! Ovšem ke smůle paní Housenky, která je hluchá jako poleno. Truhlík nám poví jeho nejnovější příběhy o soubojích s pavouky a jeden takový souboj nám také předvede. A rychle pro hadr!!! Pan Hlemýžď nám to tu zase zaslintal!!!

VSTUP: dobrovolný

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: office@hudebnispolecnost.cz